АС ЕНЕРГІЯ спеціалізується на виробництві та постачанні широкого спектру електротехнічної продукції.

Продукцію компанії застосовують у сферах плавки та обробки металів, вироблення та розподілу електроенергії, машинобудуванні, видобутку та переробки вугілля, суднобудуванні, експлуатації залізничного транспорту та нафтогазових мереж, ракетно-космічного комплексу.

Основна продукція АС ЕНЕРГІЯТМ – це силові напівпровідники, які виробляються в Україні та Китаї. Асортимент продукції включає силові тиристори (низькочастотні, лавинні, швидкодіючі, високочастотні, симістори), силові діоди (лавинні, швидко-відновлювальні, високочастотні, зварювальні, роторні), силові модулі (тиристорні, діодні, тиристорно-діодні, IGBT-модулі), одно- та трифазні випрямляючі мости, а також повітряні і водяні охолоджувачі до них.

Ми маємо більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері силових напівпровідників і є одним із лідерів у цій галузі.

Силові діоди і тиристори виготовляються на струми від 10А до 15000А, діапазон напруги від 100В до 9000В. Діодні та тиристорні модулі випускаються від 25А до 1250А, діапазон напруги від 400В до 4400В.

Асортимент силових напівпровідників також включає еквівалентні та альтернативні напівпровідникові прилади світових виробників.

Наша компанія також розглядає питання виготовлення необхідної Вам продукції на наших виробничих потужностях відповідно до Ваших побажань та технічного завдання.

Чому варто вибрати компанію АС ЕНЕРГІЯ?

  • Власні виробничі потужності, у тому числі виробництво напівпровідникових кремнієвих чіпів.
  • Європейський бренд – 100% якість, вигідна ціна, короткі терміни виготовлення.
  • Нам довіряють клієнти із понад 50 країн світу.
  • Більше 20000 найменувань у продуктовій лінійці напівпровідників на струми від 10А до 15000А, напруги від 100В до 9000В.
  • Виробляємо аналоги продукції інших виробників.
  • Гарантія якості, гарантійний термін експлуатації – 2 роки.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта – ціна продукту, вказана в прайс-листі не є остаточною та залежить від обсягу придбання, умов розрахунків, способів доставки та термінів виготовлення.

 

Про компанію АС ЕНЕРГІЯ

Назва компанії АС ЕНЕРГІЯ та логотип є зареєстрованим знаком.

Знак АС Енергія
Свідоцтво ТМ

 

Теги: ТОВ АС Енергія Глобал, компанія АС Енергія Глобал Київ, ООО АС Энергия, компания АС Енергия Киев, асэнергия, асенергія, ас Енергія, asenergy